Biyokimya Bölümü 2017-2018 Bahar Yarıyılı 1. Sınıf Ders Programı

  PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50
09:00-09:50 BKM 106 HÜCRE BİYOLOJİSİ

Öğr. Gör. Bilge SARI

D 405

10:00-10:50   KIM 104 GENEL KİMYA II LABORATUARI

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

GENEL KİMYA LABORATUARI

BKM 106 HÜCRE BİYOLOJİSİ

Öğr. Gör. Bilge SARI

D 405

MAT 118 MATEMATİK II

Yrd. Doç Dr. Rukiye ÖZTÜRK

D 405

11:00-11:50   KIM 104 GENEL KİMYA II LABORATUARI

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

GENEL KİMYA LABORATUARI

BKM 106 HÜCRE BİYOLOJİSİ

Öğr. Gör. Bilge SARI

D 405

MAT 118 MATEMATİK II

Yrd. Doç Dr. Rukiye ÖZTÜRK

D 405

12:00-

12:50

 
13:00-13:50 FIZ 102 GENEL FİZİK II

Doç. Dr. Aytap SEZER

D 102

14:00-14:50 KIM 102 GENEL KİMYA II

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI            D 405

  FFIZ 102 GENEL FİZİK II

Doç. Dr. Aytap SEZER

D 102

15:00-15:50 MAT 118 MATEMATİK II

Yrd. Doç. Dr. Rukiye ÖZTÜRK

D 403

KIM 102 GENEL KİMYA II

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI     D 405

  FIZ 102 GENEL FİZİK II

Doç. Dr. Aytap SEZER

D 102

16:00-16:50 MAT 118 MATEMATİK II

Yrd. Doç. Dr. Rukiye ÖZTÜRK

D 403

KIM 102 GENEL KİMYA II

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI     D 405

 

 

Biyokimya Bölümü 2017-2018 Bahar Yarıyılı 2. sınıf Ders Programı

  PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50
09:00-09:50 BKM 204 BİYOORGANİK KİMYA

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

D 101

10:00-10:50   BKM 212 ORGANİK KİMYA II

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

BKM 204 BİYOORGANİK KİMYA

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

D 101

11:00-11:50   BKM 212 ORGANİK KİMYA II

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

BKM 204 BİYOORGANİK KİMYA

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

D 101

12:00-

12:50

 
13:00-13:50 BKM 208 HİSTOLOJİ

Yrd. Doç.Dr. Fatma SÖYLEMEZ

D 405

BKM 202 Analitik Kimya II

Öğr. Gör. Dr. Handan GÜNAY

PELİTLİ YERLEŞKESİ

OFİS

 
14:00-14:50 BKM 206 KEMOMETRİ

Öğr. Gör. Asiye ZÜHAL KÜÇÜKMUSTAFA

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

D 402

BKM 208 HİSTOLOJİ

Yrd. Doç.Dr. Fatma SÖYLEMEZ

D 405

BKM 202 Analitik Kimya II

Öğr. Gör. Dr. Handan GÜNAY

PELİTLİ YERLEŞKESİ

OFİS

 
15:00-15:50 BKM 206 KEMOMETRİ

Öğr. Gör. Asiye ZÜHAL KÜÇÜKMUSTAFA

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

D 402

BKM 202 Analitik Kimya II

Öğr. Gör. Dr. Handan GÜNAY

PELİTLİ YERLEŞKESİ

OFİS

16:00-16:50 FEF 208 BİLİMSEL ARAŞTIRMA TEKNİKLERİ

D 201

FEF 202 GİRİŞİMCİLİK

D AMFİ I

 
17:00-

17:50

FEF 208 BİLİMSEL ARAŞTIRMA TEKNİKLERİ

D 201

FEF 202 GİRİŞİMCİLİK

D AMFİ I

 

Biyokimya Bölümü 2017-2018 Bahar Yarıyılı 3. sınıf Ders Programı

  PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50
09:00-09:50 BKM 302 IMMUNOLOJİ

Öğr.Gör. Bilge SARI

D 405

BKM 304 BİYOKİMYA II

Yrd. Doç. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

10:00-10:50 BKM 302 IMMUNOLOJİ

Öğr.Gör. Bilge SARI

D 405

BKM 304 BİYOKİMYA II

Yrd. Doç. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

11:00-11:50 BKM 302 IMMUNOLOJİ

Öğr.Gör. Bilge SARI

D 405

BKM 304 BİYOKİMYA II

Yrd. Doç. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

12:00-

12:50

 
13:00-13:50 BKM 318 FİZYOLOJİ

Yrd. Doç.Dr. Fatma SÖYLEMEZ

D 405

BKM 306 BİYOKİMYA LABORATUARI II

Yrd. Doç. Dr. Tuba BEKİRCAN

BİYOKİMYA LABORATUARI

FEF 312 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

D AMFİ II

BKM 308 BİYOANORGANİK KİMYA

Öğr. Gör. Dr. Handan GÜNAY

PELİTLİ YERLEŞKESİ

D 203

14:00-14:50 BKM 318 FİZYOLOJİ

Yrd. Doç.Dr. Fatma SÖYLEMEZ

D 405

BKM 306 BİYOKİMYA LABORATUARI II

Yrd. Doç. Dr. Tuba BEKİRCAN

BİYOKİMYA LABORATUARI

FEF 312 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

D AMFİ II

  BKM 308 BİYOANORGANİK KİMYA

Öğr. Gör. Dr. Handan GÜNAY

PELİTLİ YERLEŞKESİ

D  203

15:00-15:50 BKM 318 FİZYOLOJİ

Yrd. Doç.Dr. Fatma SÖYLEMEZ

D 405

 
16:00-16:50  
17:00-

17:50

BKM 320 TOKSİKOLOJİ

Öğr. Gö.Dr. Seda FANDAKLI

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

TOPLANTI SALONU

18:00-18:50 BKM 320 TOKSİKOLOJİ

Öğr. Gö.Dr. Seda FANDAKLI

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

TOPLANTI SALONU

19:00-19:50 BKM 320 TOKSİKOLOJİ

Öğr. Gö.Dr. Seda FANDAKLI

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

TOPLANTI SALONU