FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOKİMYA BÖLÜMÜ 2017-2018/GÜZ YARIYILI 1. SINIF FİNAL SINAVI PROGRAMI

 

 

Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Sınav Yeri
KIM 103 GENEL KİMYA I LABORATUVARI 12.01.2018 10:00 Yomra Yerleşkesi

D 405

FIZ 101 GENEL FİZİK I 15.01.2018 13:00 Yomra Yerleşkesi
TDB 101 TÜRK DİLİ I 08.01.2018 Yomra Yerleşkesi
KIM 101 GENEL KİMYA I 11.01.2018 10:00 Yomra Yerleşkesi
AVU 001 AKADEMİK DANIŞMANLIK VE ORYANTASYON 15.01.2018 13:00 Yomra Yerleşkesi

D 301-302-303-304

BIO 103 GENEL BİYOLOJİ 10.01.2018 10:00 Yomra Yerleşkesi

D 405

YDB 101 İNGİLİZCE I 08.01.2018 Yomra Yerleşkesi
MAT 117 MATEMATİK I 19.01.2018 10:00 Yomra Yerleşkesi

D 405

 

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOKİMYA BÖLÜMÜ 2017-2018/ GÜZ YARIYILI 2. SINIF FİNAL SINAVI PROGRAMI

 

Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Sınav Yeri
ATA 201 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKİLAP TARİHİ I 08.01.2018 Yomra Yerleşkesi
BKM 205 BİYOİSTATİSTİK 10.01.2018 16:00 Ömer Yıldız Yerleşkesi

D-002

 

BKM 209 MİKROBİYOLOJİ 12.01.2018 13:00 Yomra Yerleşkesi

D 405

BKM  215 ANATOMİ 15.01.2018 13:00 Yomra Yerleşkesi

D 405

BKM 203 ANORGANİK KİMYA 11.01.2018 13:00 Pelitli  Yerleşkesi

 

 

BKM 211 ORGANİK KİMYA I  09.01.2018       10:00 Ömer Yıldız Yerleşkesi

 

BKM 201 ANALİTİK KİMYA I 18.01.2018 11:00 Pelitli Yerleşkesi

 

 

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOKİMYA BÖLÜMÜ 2017-2018/ GÜZ YARIYILI 3. SINIF FİNAL SINAVI PROGRAMI

 

 Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Sınav Yeri
BKM 301 BİYOTEKNOLOJİ 10.01.2018 13:00 Yomra Yerleşkesi

D 405

BKM 303 BİYOKİMYA I 09.01.2018 10:00 Yomra Yerleşkesi

D405

BKM 305 BİYOKİMYA I LABORATUVARI 17.01.2018 13:00 Yomra Yerleşkesi

Laboratuar

BKM  307 BİYOFİZİKOKİMYA 15.01.2018 10:00 Yomra Yerleşkesi

D405

BKM 309 SEKONDER METABOLİTLER 18.01.2018 13:00 Yomra Yerleşkesi

D405

 

BKM 313 GEN TEKNOLOJİLERİ VE UYGULAMASI 16.11.2018    10:00 Yomra Yerleşkesi

D 405

 

BKM 315 GENETİK 12.01.2018 13:00 Yomra Yerleşkesi

D405

BKM 317 TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER 17.01.2018 10:00 Yomra Yerleşkesi

D405