Biyokimya Bölümü 2017-2018 Güz Yarıyılı 1. Sınıf Ders Programı

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-

08:50

MAT 117 MATEMATİK I

Yrd. Doç Dr. Rukiye  ÖZTÜRK

D 405

09:00-

09:50

MAT 117 MATEMATİK I

Yrd. Doç. Dr. Rukiye ÖZTÜRK

D 405

KIM 101 GENEL KİMYA I

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

ANFİ I

10:00-

10:50

KIM 101 GENEL KİMYA I

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

ANFİ I

11:00-

11:50

MAT 117 MATEMATİK I

Yrd. Doç. Dr. Rukiye ÖZTÜRK

D 401

KIM 101 GENEL KİMYA I

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

ANFİ I

13:00-

13:50

FIZ 101 GENEL FİZİK I

Doç. Dr. Aytap SEZER

ANFİ I

BIO 103 GENEL BİYOLOJİ

Uzm.  Bilge SARI

ANFİ 1

KIM 103 GENEL KİMYA I LABORATUVARI

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

YOMRA YERLEŞKESİ GENEL KİMYA LABORATUVARI

14:00-

14:50

FIZ 101 GENEL FİZİK I

Doç. Dr. Aytap SEZER

ANFİ I

BIO 103 GENEL BİYOLOJİ

Uzm.  Bilge SARI

ANFİ 1

KIM 103 GENEL KİMYA I LABORATUVARI

Öğr. Gör. Dr.  Seda FANDAKLI

YOMRA YERLEŞKESİ GENEL KİMYA LABORATUVARI

15:00-

15:50

FIZ 101 GENEL FİZİK I

Doç. Dr. Aytap SEZER

ANFİ I

BIO 103 GENEL BİYOLOJİ

Uzm.  Bilge SARI

ANFİ 1

16:00-

16:50

AVS 001 AKADEMİK DANIŞMANLIK VE ORYANTASYON

ANFİ 2

17:00-

17:50

Biyokimya Bölümü 2017-2018 Güz Yarıyılı 2. sınıf Ders Programı

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-

08:50

09:00-

09:50

BKM 201 Analitik Kimya I

Öğr. Gör. Dr. Handan GÜNAY

Pelitli Yerleşkesi D 5  Dersliği

10:00-

10:50

BKM 209 MİKROBİYOLOJİ

Uzm.  Bilge SARI

D 405

BKM 201 Analitik Kimya I

Öğr. Gör. Dr. Handan GÜNAY

Pelitli Yerleşkesi D 5  Dersliği

BKM 211 Organik Kimya I

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

11:00-

11:50

BKM 209 MİKROBİYOLOJİ

Uzm.  Bilge SARI

D 405

BKM 201 Analitik Kimya I

Öğr. Gör. Dr. Handan GÜNAY

Pelitli Yerleşkesi D 5  Dersliği

BKM 211 Organik Kimya I

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

12:00-

12:50

BKM 209 MİKROBİYOLOJİ

Uzm.  Bilge SARI

D 405

13:00-

13:50

BKM 209 MİKROBİYOLOJİ

Uzm.  Bilge SARI

D 405

BKM 203 Anorganik Kimya

Öğr. Gör. Dr. Handan GÜNAY

Pelitli Yerleşkesi D 5  Dersliği

14:00-

14:50

BKM 203 Anorganik Kimya

Öğr. Gör. Dr. Handan GÜNAY

Pelitli Yerleşkesi D 5  Dersliği

BKM 205 BİYOİSTATİSTİK

Prof. Dr. İhsan ÜNVER

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

ANFİ

BKM 215 ANATOMİ

Yrd. Doç. Dr. Fatma SÖYLEMEZ

D 405

15:00-

15:50

BKM 203 Anorganik Kimya

Öğr. Gör. Dr. Handan GÜNAY

Pelitli Yerleşkesi D 5  Dersliği

BKM 205 BİYOİSTATİSTİK

Prof. Dr. İhsan ÜNVER

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

ANFİ

BKM 215 ANATOMİ

Yrd. Doç. Dr. Fatma SÖYLEMEZ

D 405

16:00-

16:50

BKM 205 BİYOİSTATİSTİK

Prof.Dr. İhsan ÜNVER

ÖMER YILDIZ YERLEŞKESİ

ANFİ

BKM 215 ANATOMİ

Yrd. Doç. Dr. Fatma SÖYLEMEZ

D 405

17:00-

17:50

18:00-

18:50

Biyokimya Bölümü 2017-2018 Güz Yarıyılı 3. sınıf Ders Programı

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-

08:50

09:00-

09:50

BKM 301 BİYOTEKNOLOJİ

Öğr. Gör. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

BKM 303 BİYOKİMYA I

Öğr. Gör. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

BKM 317 TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER

Öğr. Gör. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

BKM 305 BİYOKİMYA I LABORATUVARI

Öğr. Gör. Dr. Tuba BEKİRCAN

YOMRA YERLEŞKESİ

10:00-

10:50

BKM 301 BİYOTEKNOLOJİ

Öğr. Gör. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

BKM 303 BİYOKİMYA I

Öğr. Gör. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

BKM 317 TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER

Öğr. Gör. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

BKM 305 BİYOKİMYA I LABORATUVARI

Öğr. Gör. Dr. Tuba BEKİRCAN

YOMRA YERLEŞKESİ

11:00-

11:50

BKM 301 BİYOTEKNOLOJİ

Öğr. Gör. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

BKM 303 BİYOKİMYA I

Öğr. Gör. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

BKM 317 TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER

Öğr. Gör. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

13:00-

13:50

BKM  315  GENETİK

Yrd. Doç. Dr. Fatma SÖYLEMEZ

D 405

BKM 313 GEN TEKNOLOJİLERİ VE UYGULAMASI

Uzm. Bilge SARI

D 405

BKM 307 BİYOFİZİKOKİMYA

 

Prof. Dr. Farhan ALFİN

D 405

14:00-

14:50

BKM 309 SEKONDER METABOLİTLER

Öğr. Gör. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

BKM 315  GENETİK

Yrd. Doç. Dr. Fatma SÖYLEMEZ

D 405

 

BKM 313 GEN TEKNOLOJİLERİ VE UYGULAMASI

Uzm. Bilge SARI

D 405

BKM 307 BİYOFİZİKOKİMYA

 

Prof. Dr. Farhan ALFİN

D 405

15:00-

15:50

BKM 309 SEKONDER METABOLİTLER

Öğr. Gör. Dr. Tuba BEKİRCAN

D 405

BKM 313 GEN TEKNOLOJİLERİ VE UYGULAMASI

Uzm. Bilge SARI

D 405

16:00-

16:50